Obudowy metalowe, szafy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Argenta
 • Atlantic

  Metalowe rozdzielnice pod montaż aparatury modułowej serii Atlantic to obudowy, które zostały zaprojektowane i opracowane by zapewnić bezpieczeństwo i funkcjonalność w instalacjach elektrycznych, gdzie zarówno techniczne jak i estetyczne funkcje muszą być spełnione na najwyższym poziomie. Łatwy montaż oraz przemyślane rozwiązania zredukowały ilość mocowanych elementów obudowy, dlatego też te szafy są idealnymi narzędziami dla wszystkich typów niskonapięciowych instalacji elektrycznych. Są dostępne w kilku wersjach w zależności od przeznaczenia i wymagań instalacji: natynkowe albo podtynkowe o klasach szczelności IP44, IP65. Estetyczny wygląd, nowoczesny design oraz w pełni bezpieczne wykonanie pozwalają na montaż serii Atlanic w budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, hotelach, szkołach itp. Szafki mogą być również wykorzystywane w średnich lub większych instalacjach przemysłowych lub budownictwie, gdzie skupionych jest wiele aparatów elektrycznych, elementów automatyki lub elementów pomiarowych. Seria Atlantic posiada wiele akcesoriów, które pozwalają na wiele rozwiązań i uniwersalność. Dzięki nim każda instalacja zostanie profesjonalnie i bezpiecznie wykonana.

 • Atlantic Plus

  Seria Atlantic Plus jest przeznaczona do rozbudowanych instalacji elektrycznych, gdzie istnieje konieczność zamontowania dużej ilości aparatów modułowych. Seria Atlantic to połączenie praktyki, fachowości i nowoczesnego designu. W skład serii wchodzą szafy o dwóch wysokościach: 1.810 mm oraz 2.100mm, w których możemy zamontować, w zależności od wersji, od 192 do 288 standardowych modułów o szerokości 17.5mm. Obudowy dostępne są w dwóch szczelnościach: do samodzielnego montażu – IP40, oraz zmontowana – IP55, z drzwiami pełnymi lub przeźroczystymi.
  Seria Atlantic Plus wykonana jest z wysokiej jakości materiałów tzn. zimno walcowanej stali oraz odpornego na warunki klimatyczne polyestru w kolorze standardowym RAL 7035. Posiada łatwy i szybki system montażu elementów dopasowujących, który umożliwia adaptacje pod wielkogabarytowe aparaty, takie jak rozłączniki (maksymalnie 630A), zabezpieczenia typu RBK, lub inne elementy.
  Estetyczny wygląd, nowoczesny design oraz w pełni bezpieczne wykonanie pozwalają na montaż serii Atlanic Plus w budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, hotelach, szkołach itp.
  Szafy mogą być również wykorzystywane w średnich lub większych instalacjach przemysłowych lub budownictwie, gdzie skupionych jest wiele aparatów elektrycznych, elementów automatyki
  lub elementów pomiarowych. Seria Atlantic Plus posiada wiele akcesoriów, które pozwalają na wiele rozwiązań i uniwersalność. Dzięki nim każda instalacja zostanie profesjonalnie i bezpiecznie wykonana.