Atlantic Plus

Seria Atlantic Plus jest przeznaczona do rozbudowanych instalacji elektrycznych, gdzie istnieje konieczność zamontowania dużej ilości aparatów modułowych. Seria Atlantic to połączenie praktyki, fachowości i nowoczesnego designu. W skład serii wchodzą szafy o dwóch wysokościach: 1.810 mm oraz 2.100mm, w których możemy zamontować, w zależności od ...

Seria Atlantic Plus jest przeznaczona do rozbudowanych instalacji elektrycznych, gdzie istnieje konieczność zamontowania dużej ilości aparatów modułowych. Seria Atlantic to połączenie praktyki, fachowości i nowoczesnego designu. W skład serii wchodzą szafy o dwóch wysokościach: 1.810 mm oraz 2.100mm, w których możemy zamontować, w zależności od wersji, od 192 do 288 standardowych modułów o szerokości 17.5mm. Obudowy dostępne są w dwóch szczelnościach: do samodzielnego montażu – IP40, oraz zmontowana – IP55, z drzwiami pełnymi lub przeźroczystymi.
Seria Atlantic Plus wykonana jest z wysokiej jakości materiałów tzn. zimno walcowanej stali oraz odpornego na warunki klimatyczne polyestru w kolorze standardowym RAL 7035. Posiada łatwy i szybki system montażu elementów dopasowujących, który umożliwia adaptacje pod wielkogabarytowe aparaty, takie jak rozłączniki (maksymalnie 630A), zabezpieczenia typu RBK, lub inne elementy.
Estetyczny wygląd, nowoczesny design oraz w pełni bezpieczne wykonanie pozwalają na montaż serii Atlanic Plus w budynkach użyteczności publicznej, szpitalach, hotelach, szkołach itp.
Szafy mogą być również wykorzystywane w średnich lub większych instalacjach przemysłowych lub budownictwie, gdzie skupionych jest wiele aparatów elektrycznych, elementów automatyki
lub elementów pomiarowych. Seria Atlantic Plus posiada wiele akcesoriów, które pozwalają na wiele rozwiązań i uniwersalność. Dzięki nim każda instalacja zostanie profesjonalnie i bezpiecznie wykonana.

Więcej

Atlantic Plus W tej kategorii nie ma produktów.