Sposoby dostawy

Wysyłka kurierem GLS

Ponieważ zależy nam na ekspresowej obsłudze zamówień naszym Klientom oferujemy najszybsze możliwe sposoby dostawy. Wszystkie dostępne produkty wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w zależności od szybkości zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub po zrealizowaniu płatności online. Koszt dostawy zamówionych produktów uzależniony jest od wartości zamówienia. Dla zamówień o wartości poniżej 1000 zł brutto koszt wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS to jedynie 15 zł. Zamówienia o wartości ponad 1000 zł wysyłamy na nasz koszt.

Odbiór osobisty

Jeżeli mieszkasz w okolicach naszej firmy:

ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Podwalna 27 | 58-200 Dzierżoniów

lub będziesz w pobliżu przejazdem - odwiedź nas osobiście - to najlepszy sposób na darmową dostawę, bez względu na wartość Twojego zamówienia. Nie ponosisz żadnych kosztów przy odbiorze towaru, a dodatkowo możesz go odebrać szybciej niż w przypadku jakiejkolwiek przesyłki.

Zamówiony towar możesz odebrać o dogodnej dla Ciebie porze, w godzinach pracy naszego biura (dni robocze w godz. 8:00-16:00), bez potrzeby umawiania się z kurierem, po otrzymaniu informacji od naszej obsługi o gotowości zamówienia do odbioru. Odebrać osobiście możesz zamówienia opłacone przelewem na nasz rachunek bankowy lub po skorzystaniu z przelewu internetowego za pośrednictwem PayU. Oczywiście możesz również zapłacić gotówką na miejscu. Niestety w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy nie obsługujemy płatności kartą.

Pamiętaj, że gdy tylko Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru osobistego, poinformujemy Cię o tym mailem lub telefonicznie. Zamówienie będzie czekało na Twój odbiór przez 5 dni roboczych.

Sposoby płatności

W sklepie ELS-elektrotechnika pod adresem www.els-elektrotechnika.pl można dokonać płatności na kilka sposobów.

1. Płatność przelewem na konto firmy ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. Sp. k.

- Santander Bank Polska S.A.: 74 1090 2284 0000 0001 3045 9357
W tytule przelewu należy koniecznie podać otrzymany numer zamówienia. W przypadku braku płatności na nasze konto w ciągu 3 dni roboczych, gdy wpłata nie jest widoczna, zamówienie jest anulowane.

2. Płatność przy odbiorze - w przypadku odbioru osobistego towaru w siedziby firmy ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. Sp. k. W siedzibie firmy można dokonywać płatności kartą lub gotówką.

3. Płatność za pomocą systemu PayU

Zamówienia z opcją odbiór osobisty mogą być opłacone gotówką na miejscu, przelewem na konto lub poprzez szybkie płatności Tpay.com. W przypadku płatności przelewem towar zostanie wydany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Plecy
Konto
Zamknij